تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
نام کاربری
کلمه عبور
  رتبه فعلی :  رتبه بندی نشده
  مجموعه آرا :  
  رتبه : 
 
**بهترین ها را گرد آورده ایم تا بهترین ها را خلق نماییم**
شرکت های مادر --> سنماتیک -->

درباره شرکت سنماتیک

 

     شرکت سنماتیک (Senmatic) بیش از 40 سال است که یکی از تولید کنندگان اصلی محصولات الکترونیکی و انواع سنسورها جهت سنجش دما، رطوبت، گازها و ... در دانمارک و سرتاسر دنیا می باشد. تلفیق الکترونیک و مکانیک در تولیدات این شرکت باعث تولید محصولات الکترونیکی، الکترومکانیکی و مکانیکی بسیار پیشرفته در هر دو زمینه گردیده است. این شرکت با بکار گیری بیش از 110 نفر نیروی متخصص و کار آزموده قادر به تولید محصولات با کیفیت و با رعایت گواهی کنترل کیفی ISO 9001:2000 می باشد.
 
 

     شرکت سنماتیک عضو Nilson & Nilson Holding A/S می باشد که کل گروه شامل 37 شرکت و بیش از 2400 کارمند در سراسر جهان و با گردش مالی حدود 3000 میلیون کرون و صاردات بیش از %58 محصولات خود می باشد.

 

     از جمله تولیدات این شرکت در بخش کشاورزی (گلخانه) می توان به سیستم پنجره های گلخانه ای ریل و چرخ دنده (Rack & Pinion) و موتور گیربکسهای آن، سیستم مرکزی کنترل هوشمند شرایط اقلیمی به همراه نرم افزار آن و کلیه سنسورهای مربوطه مانند دما، نور، رطوبت، CO2، سنسورهای آبیاری و ...، انواع ماشین های تغذیه و آبیاری تمام اتوماتیک و کلیه سنسورها و تجهیزات مرتبط با آن و ... اشاره کرد.

 

     برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

تعداد بازديد کنندگان:2787
  Copyright 2010 All rights reserved. Design by chavoosh Co