تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
نام کاربری
کلمه عبور
  رتبه فعلی :  
  مجموعه آرا :  2
  رتبه : 
 
**بهترین ها را گرد آورده ایم تا بهترین ها را خلق نماییم**
شرکت های مادر --> کینگ پنگ -->
درباره شرکت کینگ پنگ
 درباره شرکت کینگ پنگ
 
     شرکت کینگ پنگ در سال 1959 تاسیس و تا کنون توانسته است با حفظ کیفیت و تکنولوژی %30 از سهم بازار چین و قسمتی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. بطوریکه سهام این شرکت جزء بورس آمریکا میباشد. شرکت Kingpeng با بکارگیری طراحان و کارشناسان مجرب توانسته است تکنولوژی روز دنیا را همواره با خود همراه سازد و به همین دلیل گواهی نامه های بین الملی که همگی دال بر کیفیت بالای محصولات این شرکت میباشد را اخذ نماید منجمله گواهی ISO9002.
 
 

      شرکت Kingpeng گلخانه های تولیدی خود را مطابق با استانداردهای مجمع گلخانه سازان جهان به بازار ارائه میدهد، بنابراین به خوبی توانسته است با رقبای بین المللی خود رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

 

 

     شرکت Kingpeng سازندۀ انواع گلخانه های شیشه ای، پلاستیکی و پلی کربناتی است، هر دسته از این گلخانه ها خود به مدلهای مختلفی تقسیم میگردند. گلخانه های شیشه ای و پلی کربناتی شامل 10 مدل و گلخانه های پلاستیکی شامل 26 مدل میباشد که متناسب با مبلغ سرمایه گذاری، اقلیم محل و گیاه مورد نظر جهت کشت، مدل آن تعیین میشود که میتوانید مشخصات انواع گلخانه های تولیدی این شرکت را در وبسایت اصلی شرکت ملاحظه نمایید.

 

     لازم به ذکر است شرکت Kingpeng شرکت فنی مهندسی بوده و بنابراین گلخانۀ مورد نظر را مطابق با اطلاعات آماری اقلیم، نوع زمین، گیاه مورد نیاز و سرمایۀ متقاضی طراحی میماند.

تعداد بازديد کنندگان:3058
  Copyright 2010 All rights reserved. Design by chavoosh Co