تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
نام کاربری
کلمه عبور
  رتبه فعلی :  
  مجموعه آرا :  3
  رتبه : 
 
**بهترین ها را گرد آورده ایم تا بهترین ها را خلق نماییم**
شرکت های مادر --> دی رویتر -->
New Page 1

 درباره شرکت دی رویتر

     شرکت دی رویتر یکی از شرکتهای بسیار بزرگ و قدرتمند در عرصه اصلاح، تولید و بازاریابی گل رز در دنیا میباشد. این شرکت با توجه به اقلیم نقاط مختلف، بازار پسندی، کیفیت و کمیت اقدام به خلق گونه هایی متناسب با موارد مذکور نموده است. به همین دلیل توانسته است سهم قابل ملاحظه ای از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. مزیت این شرکت نسبت به دیگر شرکتها علاوه برکیفیت بالاتر، همین بس است که خود، اصلاحگر (Breeder)، تولید کننده و بازاریاب میباشد. بنابراین خریدار را از ابتدا تا فروش همراهی میکند.

 

 

 

     گونه های آسیایی شرکت De Ruiter بسیار مورد توجه بازارهای هدف قرارگرفته است. زیرا از نظر رنگ، سایز غنچه، طول ساقه، عمر پس از برداشت، عملکرد و ... بسیار نتیجه بخش بوده است. بعنوان مثال ارائه بزرگترین سایز غنچه -واریته آسیایی Attracta با 80 گلبرگ- در دنیا. در ایران نیز گونه های رز شرکت De Ruiter به دلیل رنگهای جذاب، کیفیت و کمیت بالا، از طرفداران زیادی برخوردار است و به بالاترین قیمت خرید و فروش می شود. جهت مشاهده گونه های آسیایی از سایت شرکت دی رویتر بازدید نمایید.

 

 

     با توجه به اینکه شرکت دی رویتر مجوز تکثیر واریته های رز شرکتهای دیگر را دارد بنابراین قادر به تکثیر و عرضه واریته های رز این شرکتها نیز می باشد. 

تعداد بازديد کنندگان:4667
  Copyright 2010 All rights reserved. Design by chavoosh Co