تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
نام کاربری
کلمه عبور
**بهترین ها را گرد آورده ایم تا بهترین ها را خلق نماییم**
آبکشت آریانا --> درباره ما -->
HTML clipboard

شرکت آریانا هایدروپونیک

مشاور و مجری طرحهای مدرن گلخانه ای

 

     شرکت آریانا هایدروپونیک در زمینه سازه های گلخانه ای نماینده انحصاری شرکتهای سی ام اف فرانسه، کیز گریو هلند، کینگ پنگ چین و اینیا اسپانیا می باشد که با توجه به تنوع محصولات این شرکتها قادر به ارائه انواع مختلف گلخانه با تیپهای متنوع از قبیل پلاستیکی تک لایه و دولایه بادکنکی، پلی کربناتی و شیشه ای نو و دست دوم می باشد.

 

     همچنین این شرکت در زمینه نشاء گل رز نماینده انحصاری شرکتهای دی رویتر و آنتون فربیک هلند می باشد. شرکت آریانا هایدروپونیک با همکاری شرکتهای مذکور اقدام به شناسایی و واردات گونه های متناسب با اقلیم و بازار ایران نموده است که بدلیل رنگهای جذاب، کیفیت و کمیت بالا، از طرفداران زیادی برخوردار است. این شرکت همچنین در زمینه واردات نشاء و پیاز سایر گلها از قبیل آنتریوم، آلسترومریا و لیلیوم با شرکتهای مختلف هلندی همکاری دارد.

 

     آریانا هایدروپونیک با بهره گیری از تیم مهندسین مشاور و کارشناسان مجرب داخلی و خارجی شما را در بخشهای مختلف نظیر انتخاب زمین مناسب، انتخاب و یا احداث گلخانه همراه با تجهیزات و تأسیسات همگام با تکنولوژی روز دنیا و متناسب با نوع کشت، آموزش، مشاوره و اجرای بهترین سیستم کشت مطابق با گیاه مورد نظر، انتخاب گیاه از بهترین شرکتهای اصلاحگر با در نظر گرفتن اقلیم محل و سلیقه بازارهای هدف و ارائه کلیه خدمات مشاوره ای و آموزشی در تولید با کیفیت و مطابق با استانداردهای برداشت، بسته بندی و بازاریابی همراهی می کند.

 

    شرکت آبکشت آریانا انواع ماشین های تمام اتوماتیک تغذیه ساخت شرکت سنماتیک دانمارک را بصورت انحصاری در بازار عرضه می نماید. این شرکت محصولات برودتی و تهویه ای شرکت سان فن چین را در کنار سایر تجهیزات از قبیل پرده های شیدینگ بیرونی و داخلی، ماشین آلات سورت و بسته بندی، موتور گیربکسهای پنجره ها و سیستم شیدینگ، موتور گیربکس رول آپ پنجره ها، کوکوپیت، انواع کود و مواد مغذی و ... به گلخانه داران ارائه می نماید.

 

     شرکت آریانا هایدروپونیک مجری پروژه های گلخانه ای بصورت کلیدی نیز می باشد و تولیدات این گلخانه داران را بصورت تضمینی پیش خرید می نماید.

تعداد بازديد کنندگان:7208
  Copyright 2010 All rights reserved. Design by chavoosh Co